Про компанію
Показники діяльності
Документи
Контакти
Послуги
Клієнтам
Схема співпраці
Типові документи
Запит
Корисні ресурси
Фінансовий моніторинг
Партнери
 

Мапа сайтуКонтакти


Наші ліцензії

 • Дилерська діяльність
  серія АВ № 189540 від 08/08/2006 р. Термін дії - 08/08/2011 р.;

 • Брокерська діяльність
  серія АВ № 189561 від 08/08/2006 р. Термін дії - 08/08/2011 р.;

 • Андеррайтинг
  серія АВ № 189562 від 08/08/2006 р. Термін дії - 08/08/2011 р.

  Затверджені Рішенням про видачу ліцензій від 02/08/2006 р. за № 741.
  торговец ценными бумагами ценные бумаги ценным бумагам ценных бумаг покупка акций продажа акций фондовая биржа акции ценные бумаги рынок ценных бумаг вексель фондовый рынок облигации брокер ценные бумаги инвестирование инвестиции финансы финансовый рынок биржа форекс котировки ценные бумаги куплю акции цінні папери ринок цінних паперів цінних паперів акції акція торговец ценными бумагами ценные бумаги ценным бумагам ценных бумаг покупка акций продажа акций фондовая биржа акции ценные бумаги рынок ценных бумаг вексель фондовый рынок облигации брокер ценные бумаги инвестирование инвестиции финансы финансовый рынок биржа форекс котировки ценные бумаги куплю акции цінні папери ринок цінних паперів цінних паперів акції акція торговец ценными бумагами ценные бумаги ценным бумагам ценных бумаг покупка акций продажа акций фондовая биржа акции ценные бумаги рынок ценных бумаг вексель фондовый рынок облигации брокер ценные бумаги инвестирование инвестиции финансы финансовый рынок биржа форекс котировки ценные бумаги куплю акции цінні папери ринок цінних паперів цінних паперів акції акція торговец ценными бумагами ценные бумаги ценным бумагам ценных бумаг покупка акций продажа акций фондовая биржа акции ценные бумаги рынок ценных бумаг вексель фондовый рынок облигации брокер ценные бумаги инвестирование инвестиции финансы финансовый рынок биржа форекс котировки ценные бумаги куплю акции цінні папери ринок цінних паперів цінних паперів акції акція

 • Послуги

  ТОВ "Трансфербутик" здійснює операції із всіма видами цінних паперів: акціями, облігаціями, векселями, ощадними та інвестиційними сертифікатами, незалежно від організаційних форм та форм власності емітентів цих цінних паперів.

  Основні види наших послуг:

 • Дилерська діяльність, яка передбачає купівлю, продаж, обмін та інші види операцій з цінними паперами від свого імені, за власні кошти та у власних інтересах.

 • Брокерські послуги купівлі, продажу, обміну при здійсненні операцій з цінними паперами від імені, за дорученням, за кошти та в інтересах клієнтів.

 • Купівля-продаж цінних паперів за дорученням і за кошти клієнтів на Українській Фондовій Біржі, а також на позабіржовому ринку цінних паперів. Купівля-продаж цінних паперів на Українській Фондовій Біржі, як на організованому фондовому ринку, дозволяє інвесторам та емітентам постановку цінних паперів у біржовий лістинг та проводити їх котировку, підтримувати ринкову вартість.

 • Андеррайтинг. Здійснення розміщення цінних паперів нових випусків на біржовому та позабіржовому фондових ринках за дорученням клієнтів. Розробка проспектів емісій з їх подальшою реєстрацією.

 • Інформаційно-аналітичні послуги передбачають збір та обробку за дорученням клієнтів певної інформації про цінні папери, їх ринкову вартість, тенденції та зміни біржового курсу, проведення науково-дослідних, маркетингових досліджень, інших послуг, які безпосередньо або опосередковано пов'язані з випуском та обігом цінних паперів в Україні.

 • Консалтингові та рекомендаційні послуги, що містять надання бухгалтерських консультацій щодо обігу та оподаткування операцій з цінними паперами, які носять рекомендований характер.

 • Послуги щодо розробки фінансових прожектів, їх швидкому та чіткому впровадженню у фінансово-господарській діяльності клієнтів, в межах повноважень Компанії, регламентованих чинним законодавством України та Ліцензіями Комісії з цінних паперів та фондового ринку, що видані ТОВ "Трансфербутик".


   


 •